SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su depolarınıza İSKİ şebekesinden gelen tortular ( paslı, çamurlu sular ) zamanla depo içerisinde tortu tabakası oluşturmaktadır. Bu tortu tabakalarının tahliye edilerek temizlenmesi, daha temiz şekilde su kullanmanız ve paslanmaz deponuzu daha uzun ömürlü kullanma açısından 6/12 ayda bir periyodik olarak hijyenik temizlik yapılması tavsiye edilmektedir.

Paslanmaz depolarınızın temizliğinde kullanılan kimyasal temizleyiciler resmi belgeli olup, insan sağlığına zararlı olmayan, koku yapmayan kimyasal maddelerle profesyonel ekiplerimiz tarafından hassas bir şekilde temizlenerek teslim edilecektir.

Yapılacak Temizleme İşlemlerimiz ;

1nci KISIM;

Depo içerisindeki metal yüzeyde zarar görmüş kısımların temizlenmesi metal üzerine pompa ile Metox S 3000 kimyasal maddeyi püskürterek metal yüzeye iyi bir şekilde nüksetmesi acısından bir süre beklenecektir. Bekleme süresinden sonra kimyasal madde araç yıkama makinesiyle 90 Bar basınçlı su ile iyi bir şekilde yıkama işlemi yapılacaktır.

2nci KISIM;

Metox S 3000 ile temizlenen yüzeyi pasive etmek ve tamamen hijyenik duruma getirmek için Metox DGR 02 kimyasal maddeyi fırça yardımı ile metal yüzeye iyi bir şekilde sürme yapılacak ve sürme yapılan tüm alan araç yıkama makinesiyle 90 Bar basınçlı su ile iyi bir şekilde yıkama işlemi yapılarak deponuz teslim edilecektir.

Önemli Not ; Temizlik işlemi yapılacağı gün deponuz Boşatılmış olarak teslim edilmesi gerekmektedir.